Древній Київ у Князівстві Київська Русь

By in
Древній Київ у Князівстві Київська Русь

Древній Київ у Князівстві Київська Русь («Парк Київська Русь») – унікальний масштабний тематичний парк, визнаний одним з кращих у світі. Це не звичайний парк під відкритим небом, а живе середньовічне місто в його натуральних розмірах. На території понад 20 га з максимальною науковою достовірністю та в масштабі 1:1 відтворюється столиця величної держави Київська Русь – середньовічне місто Древній Київ V-ХІІІ ст.

Тут кожен гість знайде свої розваги на свій смак та зробить свої історичні відкриття: естетів вразить ансамбль шедеврів архітектури дерев’яного зодчества, поціновувачів історії – музеї та наукова достовірність; для любителів шоу – щовихідних проходять яскраві театралізовані програми, кінно-трюкові виступи, середньовічні бої та різноманітні забави на ристалищі; для тих, хто бажає відчути себе жителем Середньовіччя – безліч майстер-класів – від прогулянок на конях до карбування монет, стрільби з лука, ворожіння у знахарки, оренди середньовічних костюмів, гончарного мистецтва, а для любителів екстриму – канатний спуск та швидкісна гірка. І звичайно ж, смачні страви з вогню, сувенірні лавки ремісників та можливість ночівлі.

Древній Київ розташований неподалік Києві сучасного – всього в 45 хв. Їзди – Київська область, Обухівський район, с. Копачів. Від ст.м. Видубичі курсує пряма маршрутка Київ-Степок, або ж можна дістатись з пересадкою в місті Обухів.

+38 050 385 20 35
+38 044 461 99 37
info@parkkyivrus.com
http://parkkyivrus.com

Leave a reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *